Kim jesteśmy?

Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowo Doradcze to odpowiedź na potrzeby i sugestie dynamicznego rynku szkoleniowego. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania szkoleniowe optymalnie wpasowane w ich potrzeby. Współpracujemy ze sprawdzonymi Ekspertami posiadającymi, poza rozległą wiedzą teoretyczną, bogate doświadczenie praktyczne. O szkoleniach realizowanych przez nasze Centrum najlepiej mówią pozytywne oceny uczestników:
Program szkolenia
Prowadzący szkolenie
Organizacja szkolenia

Nasze usługi

Szkolenia to nasza pasja! Z rynkiem usług szkoleniowych związani jesteśmy od wielu lat. Cechuje nas kreatywne i pełne zaangażowania podejście w realizację każdego z projektów niezależnie od wielkości czy skomplikowania.
Szkolenia
Budujemy zarówno typowe szkolenia oparte na wykładach/warsztatach wzbogaconych o liczne elementy aktywizacyjne uczestników jak i nowatorskie procesy szkoleniowe zbudowane w oparciu o metody takie jak blended learning oraz bite-size learning.
Webinaria
Webinarium to rodzaj internetowego seminarium prowadzonego i realizowanego za pomocą technologii webcast, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym spotkanie a uczestnikami, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi.
Tutoriale
Filmy szkoleniowe i instruktażowe to coraz popularniejszy, nowoczesny sposób nauczania. Interesująca forma, wysoka zawartość merytoryczna i jednolitość informacji to główne, choć nie jedyne, zalety tego rodzaju szkoleń.

Zaufali nam

Mamy za sobą sporo mniejszych i większych projektów szkoleniowych ale nadal mamy ochotę na więcej!

Kontakt

Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowo Doradcze Sp. z o.o. zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 00000352771, o kapitale zakładowym wynoszącym 50.000 zł w całości opłaconym.
NIP: 6321987421 REGON: 241547111
Bank: Idea Bank SA Nr rachunku: 61 1950 0001 2006 2421 9997 0002
Adres rejestrowy
ul. Grzybowska 87 00-844 Warszawa
Dane kontaktowe
E-mail: biuro@ocsd.pl Phone: +48 572 969 880